Sme tu pre všetky DOMÁCNOSTI – FIRMY – PODNIKY

Čistenie a impregnácia kože

Čistenie tvrdých podláh

Služby bez starostí

My sa postaráme o čistotu a vy si užívajte pohodu

Cenová dostupnosť

Nevyhadzujte, nezakrývajte, nekupujte nové! Nechajte vyčistiť. Naše služby vám ušetria peniaze.

Služby na mieru

Služby prispôsobené presne vašim potrebám

Žiadne zmluvy

Nemáme dôvod žiadať od vás záväzok, pretože sme si istí, že prácu, ktorú poskytujeme, oceníte.

Službu si môžete kedykoľvek naplánovať alebo zrušiť. Flexibilita je len ďalším dôvodom, prečo s nami spolupracovať.

24 hodinová záruka

Ak by ste neboli spokojní s akýmkoľvek aspektom našich služieb, zavolajte nám do 24 hodín a problém vyriešime bez dodatočných nákladov.

Vašu spokojnosť berieme vážne.

Kožený nábytok je skvelou voľbou, ako si zariadiť bývanie, kanceláriu, podnik atď. Tento typ materiálu je štýlový, nadčasový, pôsobí luxusne, je pohodlný a relatívne sa tak rýchlo nezašpiní, ako čalúnený nábytok. Kožený/koženkový nábytok odporúčame viac do interiéru, ako exteriéru kvôli vonkajším vplyvom, aby sa tak rýchlo neopotreboval a neničil.

Nábytok z tohto materiálu nie ja lacná záležitosť, preto je vhodné sa postarať o to, aby vyzeral a slúžil čo najdlhšie ako nový.

Na bežné zašpinenie postačí prejsť suchou handričkou, opatrne povysávať a je to. Taktiež záleží od typu znečistenia a farby kože/koženky. Biela, krémová, béžová je náchylnejšia na zašpinenie, ako tmavé odtiene.

Používaním sa však koža špiní nie len povrchovo, ale aj hĺbkovo. Hlboko usadené nečistoty na kožených sedačkách nie je jednoduché odstrániť. Vyžaduje si to už odborné čistenie za pomoci špeciálnej kozmetiky, prípravkov a vybavenia. Tento materiál si vyžaduje osobitnú starostlivosť, ošetrenie a údržbu, aby krása koženého nábytku pretrvávala. Ak sa zanedbáva starostlivosť, tento druh materiálu je náchylný na poškodenie, ako roztrhnutie, poškrabanie, vysušenie alebo prasknutie.

Ak potrebuje váš kus koženého nábytku druhý dych, zavolajte si nás. Postaráme sa, aby bol opäť krásne čistý ale aj chránený pred ďalším znečistením.

Profesionálne odborné čistenie, ktoré prinavráti krásu a luxus vášmu nábytku. Koža ostane opäť jemná, pružná, hĺbkovo vyčistená. NEzakrývajte, NEvyhadzujte, NEkupujte nové… nechajte VYČISTIŤ.

Napíšte nám email

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom našich služieb, alebo si chcete rezervovať u nás termín, neváhajte a napíšte nám email. My Vám odpíšeme najrýchlejšie, ako budeme môcť.  

Zavolajte nám

Ak sa potrebujete informovať ohľadom našich služieb ihneď, kontaktuje nás telefonicky. Ja to najrýchlejšia forma komunikácie. Objednávky prijímame aj telefonicky.

Bezpečné čistenie:

Pred každou starostlivosťou vykonávame bodový test. Čo to znamená? Aby sme predišli poškodeniu a znehodnoteniu sedačky alebo inom kusu nábytku na nenápadnom mieste vykonáme test s použitím kozmetiky, s ktorú budeme používať. Ak bude test bez akejkoľvek reakcie, následné čistenie bude bezpečné. V prípade, ak by materiál zareagoval na kozmetiku neprimeranou reakciou, predídeme tak možnému poškodeniu. Zo skúseností vieme, že nie každý pozná presne typ kože, z ktorej je kus nábytku vyrobený. Nie každý typ kože je vhodný na chemické čistenie.

Každý kus koženého nábytku si vyžaduje individuálny prístup. Pri realizácii čistenia kože sme vždy prítomní minimálne dvaja vyškolení pracovníci. Používame profesionálnu kozmetiku na čistenie a ochranu kože, taktiež presne určené odborné postupy a pomôcky na čistenie kože.

Čistiaci proces pozostáva zo 4 krokov. Nanášanie špeciálnej kozmetiky a prípravkov, čistenie, kefkovanie, čistenie a nakoniec impregnácia (ochrana), ktorá zahrnutá v cene služby.

Tepovanie v Poprade a darček ku zákazke
Čistenie tvrdých podláh

Chcete predsa, aby váš nábytok, či už ho máte doma, v ordinácií, je súčasťou interiéru, kde reprezentuje vašu firmu, alebo je pohodlím pre vašich zákazníkov vo vašom podniku, aby vyzeral a slúžil čo najdlhšie nie? Kontaktujte nás telefonicky alebo nám napíšte cez kontaktný formulár.

Opravu kože nerealizujeme.

Galéria