Sme tu pre všetky DOMÁCNOSTI – FIRMY – PODNIKY

O nás

Tepovanie u Vás doma

Kto sme, prečo využiť naše služby a pre koho sú naše služby určené?

Sme NOVÝ TEPOVACÍ SERVIS a naše služby poskytujeme v meste Poprad a jeho okolí. Sme mladý tím ľudí, ktorí robia svoju prácu s radosťou a nasadením a chcú svojimi službami vytvoriť pre váš domov alebo firmu čisté a zdravé prostredie.

Špinavý gauč, špinavý koberec, matrac, špinavé sedenie pre vašich zákazníkov, alebo špinavé tvrdé podlahy budú minulosťou.

Našim cieľom je poskytnúť vám komplexné čistiace službytepovanie čalúneného/textilného nábytku a kobercov, čistenie a impregnácia kože, čistenie tvrdých podláh a upratovanie kancelárskych a administratívnych priestorov pre firmy.

Naše služby teda môžu využiť všetky domácnosti, podniky a firmy, ktoré potrebujú vyčistiť svoje sedenie a podlahy. Nechajte to na profesionálov. Prvotriedne stroje, chémia, skúsenosti sa postarajú o fantastický výsledok.

Váš nábytok a podlahy si zaslúžia riadnu starostlivosť. Vyčistíme ich nielen povrchovo (vizuálne), ale hlavne hĺbkovo, čo je aj zo zdravotného hľadiska veľmi prínosné. Nábytok a podlahy sú tiež hotelom pre množstvo prachu a mikroorganizmov, ktorých vás práve našim čistením zbavíme. Opäť krásne farby, bez zápachu, oživený materiál a ochrana pred opätovným znečistením a poškodením. Každé takéto hĺbkové čistenie predlžuje životnosť materiálu.

Ako si objednať naše služby? Kontaktujte nás telefonicky (platí aj pre WhatsApp) 0911 196 806, emailom info@luxujeme.sk, kontaktným formulárom na našej stránke, alebo prostredníctvom správy na našom Facebooku alebo Instagrame.

Na každej zákazke sme vždy minimálne dvaja vyškolení pracovníci. Preto našu prácu robíme precízne a zároveň šetríme váš čas. Samotné profesionálne čistenie a tepovanie je cenovo výhodnejšie ako nákup nového nýbytku/kobercov. Určite ste nekupovali krásny kus nábytku, aby ste ho zakrývali dekou.

Naše služby môžete využiť jednorázovo aj pravidelne. Pracovná doba je individuálna. Termín sa vždy dohaduje vopred. Bežná pracovná doba je počas pracovného týždňa od pondelka do piatku. Naše služby však vieme prispôsobiť aj cez víkendy a sviatky, rovnako tak počas denných, ako aj nočných hodín (nočné smeny, hlavne pre podniky a firmy).

Viac o samotných službách sa dozviete pri ich popisoch. V prípade záujmu o naše služby alebo informácie o našich službách nás kontaktujte. Tešíme sa na Vás.

Tepovanie v Poprade a darček ku zákazke
Komplexné tepovacie čistiace služby