Sme tu pre všetky DOMÁCNOSTI – FIRMY – PODNIKY

Čistenie tvrdých podláh

Služby bez starostí

My sa postaráme o čistotu a vy si užívajte pohodu

Cenová dostupnosť

Nevyhadzujte, nezakrývajte, nekupujte nové! Nechajte vyčistiť. Naše služby vám ušetria peniaze.

Služby na mieru

Služby prispôsobené presne vašim potrebám

Žiadne zmluvy

Nemáme dôvod žiadať od vás záväzok, pretože sme si istí, že prácu, ktorú poskytujeme, oceníte.

Službu si môžete kedykoľvek naplánovať alebo zrušiť. Flexibilita je len ďalším dôvodom, prečo s nami spolupracovať.

24 hodinová záruka

Ak by ste neboli spokojní s akýmkoľvek aspektom našich služieb, zavolajte nám do 24 hodín a problém vyriešime bez dodatočných nákladov.

Vašu spokojnosť berieme vážne.

Vedeli ste, že ľudia posudzujú celkovú čistotu priestorov na základe stavu podlahy? Podlaha je totiž prvé čo si v novom priestore všimneme a zároveň sme s ňou neustále v kontakte. Ponúkame Vám moderné služby pre vaše podlahy. To znamená , “Nie len s vodou a mopom, a čo je mokré, to je čisté”, ale Profesionálne hĺbkové (strojové) čistenie tvrdých podláh.

Ide nie len o samotné čistenie, ale rovno aj údržbu a ochranu vašej podlahy pred opätovným znečistením. Je to pracný proces, ktorý je zameraný na kompletné vyčistenie každého centimetra tvrdej podlahy, s použitím jednokotúčového stroja a následné nanesenie prípravkov podľa typu podlahy na jej údržbu a dlhodobú ochranu jej samotnej. Hĺbkové čistenie taktiež prinavráti podlahe jej stratené farby, sviežosť a lesk.

Koberce nahradili a nahrádzajú tvrdé podlahy v domácnostiach a firmách. Všetky hladké, tvrdé podlahy ako plávajúca laminátová podlaha, drevené či korkové parkety, vinyl a keramická dlažba sú praktickejšie na ich údržbu a sú hygienicky menej škodlivé. V typickej domácnosti sa tvrdá podlaha zametá, umýva mopom a vysáva. Rovnako sa udržuje bežne tvrdá podlaha aj v podnikov a firmách. Nejde však o hĺbkové čistenie, len povrchové. Hĺbkové čistenie bez profesionálnej techniky a chémie urobiť nejde. My v Tepovacom servise LUX sa postaráme o to, aby vaše podlahy boli hĺbkovo vyčistené a reprezentovali váš pracovný či firemný priestor.

Takýto spôsob čistenia tvrdých podláh vykonávame pre všetky domácnosti a firmy v Poprade a okolí.  Takže ak máte doma, v byte, či dome, na prevádzke, v obchode, v showroome, alebo inom komerčnom, obchodnom, či kancelárskom priestore tvrdé typy podláh, neváhajte a kontaktujte nás.

Napíšte nám email

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom našich služieb, alebo si chcete rezervovať u nás termín, neváhajte a napíšte nám email. My Vám odpíšeme najrýchlejšie, ako budeme môcť.  

Zavolajte nám

Potrebujete sa informovať ohľadom našich služieb ihneď, kontaktuje nás telefonicky. Ja to najrýchlejšia forma komunikácie. Objednávky prijímame aj telefonicky.

Tento typ čistenia je vhodný len pre vodeodolné podlahy. Pred každou realizáciou je vypracovaný postup čistenia, ktorý zahŕňa postup prác a zoznam použitého technologicko-materiálneho vybavenia.

Čistenie tvrdých podláh zahŕňa kompletné postaranie sa o podlahu ručným ale predovšetkým strojovým čistením. Realizácia starostlivosti o podlahy je individuálna a cena závisí od rozsahu v m2 a miery znečistenia. Čím je viac podlaha znečistená, tým viac je potrebné proces čistenia opakovať.

Nechajte si vyčistiť svoju podlahu. Je to cenovo dostupnejšie, ako kupovať novú. Vaše podlahy sa budú opäť lesknúť, opäť budú krásne čisté, zbavené nečistôt a chránené pred ďalším znečistením. Samotná údržba bude jednoduchšia vďaka prípravkom použitých pri samotnom čistení. Takto čistené podlahy majú 3x vyššiu životnosť.

Tento spôsob čistenia tvrdých podláh odporúčame využívať opakovane, podľa rozsahu používania a znečistenia danej plochy.

Tepovanie v Poprade a darček ku zákazke

Spoľahlivý partner PRE VAŠU FIRMU:
Nechajte si vypracovať cenovú ponuku pre vašu firmu na mieru. Kontaktuje nášho obchodného manažéra 0948 078 333.

Cenová ponuka na mierku - Tepovanie a čistenie