Sme tu pre všetky DOMÁCNOSTI – FIRMY – PODNIKY

Tepovanie

Služby bez starostí

My sa postaráme o čistotu a vy si užívajte pohodu

Cenová dostupnosť

Nevyhadzujte, nezakrývajte, nekupujte nové! Nechajte vyčistiť. Naše služby vám ušetria peniaze.

Služby na mieru

Služby prispôsobené presne vašim potrebám

Žiadne zmluvy

Nemáme dôvod žiadať od vás záväzok, pretože sme si istí, že prácu, ktorú poskytujeme, oceníte.

Službu si môžete kedykoľvek naplánovať alebo zrušiť. Flexibilita je len ďalším dôvodom, prečo s nami spolupracovať.

24 hodinová záruka

Ak by ste neboli spokojní s akýmkoľvek aspektom našich služieb, zavolajte nám do 24 hodín a problém vyriešime bez dodatočných nákladov.

Vašu spokojnosť berieme vážne.

Využite naše profesionálne tepovacie služby od Tepovací servis LUX v Poprade a jeho okolí. Najlepšia voľba pre Váš nábytok a koberce.

Bežným čistením hĺbkovo škvrny neodstránite. S dobrým úmyslom, ale zlými prípravkami môžete svojmu nábytku ešte viac uškodiť. Domáce recepty nie sú vždy tým správnym krokom, ako vyčistiť kus nábytku. Skúšať na fľaku ocot, sódu bikarbónu alebo cibuľu naozaj neodporúčame. Takto môžete fľak ešte zhoršiť a prvotný fľak od čohokoľvek môže byt spolu s použitými “odstraňovačmi” v štádiu, v ktorom sa ho ani nám nemusí nepodariť 100% odstrániť. Hlavne, ak to necháte dlhú dobu bez odborného čistenia. Ani mi nie sme všemohúci a stane sa, že nie každý fľak odstránime na 100%.

V každej domácnosti alebo firme sú pohovky, gauče, kreslá, stoličky, koberce atď, ktoré sa neustále používajú a opotrebúvajú. Časom strácajú svoju iskru, sú viditeľne zašpinené, znečistené a môžu aj zapáchať. Práve my v Tepovacom servise LUX urobíme všetko pre to, aby sme vo Vašej domácnosti a kancelárii odstránili všetky fľaky. Všetok čalúnený, textilný nábytok a koberce vyčistíme a opäť si budete môcť užívať jeho krásu, vôňu, čistotu a pohodlie.

Opäť sa budete môcť tešiť zo svojho obľúbeného kusu nábytku, ktorý vôbec nebude potrebné už zakrývať, alebo prestanete rozmýšľať o jeho náhrade. NEvyhadzujte, NEzakrývajte, NEkupujte nové, NECHAJTE VYČISTIŤ.

Napíšte nám email

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom našich služieb, alebo si chcete rezervovať u nás termín, neváhajte a napíšte nám email. My Vám odpíšeme najrýchlejšie, ako budeme môcť.  

Zavolajte nám

Ak sa potrebujete informovať ohľadom našich služieb ihneď, kontaktuje nás telefonicky. Ja to najrýchlejšia forma komunikácie. Objednávky prijímame aj telefonicky.

Každý fľak si vyžaduje individuálny prístup, aby sme ho odstránili. Pri realizácii tepovania sme vždy prítomní minimálne dvaja vyškolení lovci škvŕn. Používame profesionálne tepovacie stroje a vysávače značky KÄRCHER, SANTOEMMA, BOHMAN, najkvalitnejšie čistiace pomôcky a prostriedky šetrné k životnému prostrediu.

Hĺbkovým tepovaním odstránime z čalúneného a textilného nábytku škvrny od jedla a nápojov, písacích potrieb, zbavíme ho zápachu, srsti od domácich maznáčikov, rôznych telesných tekutín, prachu a mikroorganizmov. To isté platí aj o hĺbkovom tepovaní kobercov, kusových aj celoplošných.

Každé tepovanie dôkladne hĺbkovo vyčistí kus nábytku/kobercov a zaručene predĺži jeho životnosť. Ako často tepovať? Na to nie je jednoznačná odpoveď. Záleží predsa od používania a zašpinenia. Tepovanie je jednoducho najlepší a najúčinnejší  spôsob čistenia čalúneného / textilného nábytku a kobercov.

ZHRNUTIE:
Nezanedbávajte svoj nábytok. Nemusíte kupovať nový nábytok, nemusíte ho zakrývať, nemusíte ho vyhadzovať. Stačí, ak ho necháte vyčistiť a opäť môže byť ako nový. Zavolajte si profesionálov z Tepovacieho serviu LUX, ktorí sa o to postarajú. Bývajte čisto a zdravo.

Galéria